Venkovské stropní svítidlo tmavě šedé IP44 – Bri S

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93938 Vysoce kvalitní venkovní lampa je tato stropní lampa Bri S skládající se ze skla a hliníku... více informací »
Venkovské stropní svítidlo tmavě šedé IP44 - Bri S
Značka: QAZQA
489 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93938 Vysoce kvalitní venkovní lampa je tato stropní lampa Bri S skládající se ze skla a hliníku...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93938
Vysoce kvalitní venkovní lampa je tato stropní lampa Bri S skládající se ze skla a hliníku v elegantním tmavě šedém provedení. Pěkný design s krytím IP 44, takže je ideální pro veřejné prostory. Vhodné pro montáž na stěnu i strop. Lampa má průměr 23 cm a výšku 10 cm. Montážní deska má průměr 23 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Perfektní venkovní lampa pro každého!Unikátní produkt jde koupit bezprostředně tady na webu v sekci venkovni stropni svitidlo. Pořiďte si další kousky z této rubriky jednoduše online.

Hodně prodávaný kus Venkovské stropní svítidlo tmavě šedé IP44 - Bri S od kvalitního výrobce QAZQA pořídíte zde nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci od 489 Kč.