Venkovské stropní svítidlo tmavé dřevo 4-světlo – blok

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103025 Bloc je krásná venkovská stropní lampa a se svými 4 světelnými body poskytuje místnosti dokonalé světlo!... více informací »
Venkovské stropní svítidlo tmavé dřevo 4-světlo - blok
Značka: QAZQA
2 329 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103025 Bloc je krásná venkovská stropní lampa a se svými 4 světelnými body poskytuje místnosti dokonalé světlo!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103025
Bloc je krásná venkovská stropní lampa a se svými 4 světelnými body poskytuje místnosti dokonalé světlo! Lampa je vyrobena ze dřeva, má výšku 10 cm, šířku 30 cm a délku 30 cm. Stropní svítidlo doplníte 4 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo E27 (max. 10 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Vyberte světelný zdroj, který také vypadá hezky, protože je tak jasně viditelný na svítidle. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Skutečný výrobce atmosféry pro obývací pokoj, kancelář nebo ložnici. Bloc je stropní svítidlo, které hledáte!

Tento unikátní kousek Venkovské stropní svítidlo tmavé dřevo 4-světlo - blok od známého dodavatele QAZQA snadno můžete získat v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci! Nabídky již od 2 329 Kč.