Venkovské stropní svítidlo taupe 30 cm – Drum Jute

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91162 Nadčasové kulaté stropní svítidlo s krásným tupým odstínem. Tkanina použitá pro kapotu... více informací »
Venkovské stropní svítidlo taupe 30 cm - Drum Jute
Značka: QAZQA
1 109 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91162 Nadčasové kulaté stropní svítidlo s krásným tupým odstínem. Tkanina použitá pro kapotu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91162
Nadčasové kulaté stropní svítidlo s krásným tupým odstínem. Tkanina použitá pro kapotu je vyrobena z juty a hodí se k hnědým a šedým barvám v interiéru. Stropní lampa Drum Jute je krásně zakončena matnou skleněnou deskou ve spodní části, což v domě vytváří klidný světelný efekt. Lampa má průměr 30 cm a výšku 13 cm. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Svou bicí jutu doplníte dvěma světelnými zdroji, které se vejdou do kování E27 (každý max. 40 W). Příjemné stropní svítidlo v každé místnosti v domě!Tento levný produkt Venkovské stropní svítidlo taupe 30 cm dostanete právě zde tu na našich stránkách zařazený v kategorii stropni svitidla! Vyhledejte si ostatní kusy z této kategorie za nejnižší cenu! To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Venkovské stropní svítidlo taupe 30 cm - Drum Jute od skvělého a známého výrobce QAZQA dostanete v naší aktuální nabídce za příznivou cenu! Akční ceny od 1 109 Kč.