Venkovské stropní svítidlo dřevěné včetně LED 3stupňového stmívatelného – Holz

Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103846 Venkovský s moderním nádechem. To je stropní svítidlo Holz. Jeho elegantní a... více informací »
Venkovské stropní svítidlo dřevěné včetně LED 3stupňového stmívatelného - Holz
Značka: MTK Leuchten
4 785 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103846 Venkovský s moderním nádechem. To je stropní svítidlo Holz. Jeho elegantní a...

Výrobce: MTK Leuchten
Produkt číslo: 103846
Venkovský s moderním nádechem. To je stropní svítidlo Holz. Jeho elegantní a jednoduchý hliníkově černý design v kombinaci se dřevem zajišťuje, že se lampa perfektně hodí do venkovského interiéru. Lampa má výšku 13 cm, délku 44 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 15 cm a šířku 8 cm. Holz má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 1 500 lumenů a 2 700 Kelvinů. To z něj dělá skutečnou velmoc! Naštěstí je lampa také stmívatelná pomocí 3stupňového stmívače. To znamená: když jednou stisknete vlastní spínač světel, získáte 100% (funkční) světlo. Podruhé získáte 60% světla a potřetí 30% (okolní) osvětlení. Holz vydrží v průměru 40 000 hodin hoření. Pěkný doplněk do vašeho obývacího pokoje, pracovny nebo jídelny. Holz by u vás doma neměl chybět! Tento velmi oblíbený výrobek jde sehnat aktuálně na našem webu ve známé kategorii stropni svitidla. Vyhledejte si ještě ostatní výrobky z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbená značka MTK Leuchten dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele MTK Leuchten. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Venkovské stropní svítidlo dřevěné včetně LED 3stupňového stmívatelného - Holz od top výrobce MTK Leuchten naleznete v naší online nabídce extra výhodně. Výhodně teď u nás za 4 785 Kč.