Venkovské stropní svítidlo dřevěné vč. LED třístupňového stmívatelného – Sjaak

Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103838 Stropní lampa Sjaak je skutečná venkovská stropní lampa díky kombinaci černé oceli... více informací »
Venkovské stropní svítidlo dřevěné vč. LED třístupňového stmívatelného - Sjaak
Značka: MTK Leuchten
6 409 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103838 Stropní lampa Sjaak je skutečná venkovská stropní lampa díky kombinaci černé oceli...

Výrobce: MTK Leuchten
Produkt číslo: 103838
Stropní lampa Sjaak je skutečná venkovská stropní lampa díky kombinaci černé oceli se dřevem. Jeho design je velmi elegantní, což zajišťuje, že se hodí do každého interiéru. Má výšku 16 cm, délku 105 cm a šířku 10 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 34 cm a šířku 8 cm. Stínidlo má výšku 10 cm, délku 105 cm a šířku 10 cm. Integrovaná LED má světelný výkon 3600 lumenů a 2700 Kelvinů. To znamená, že lampa vydává hodně teplého bílého světla. LED diodu lze stmívat pomocí 3stupňového stmívače s vlastním vypínačem na zdi. To znamená, že když jednou stisknete vlastní spínač světla, získáte 100% (plné) světlo a podruhé 60% světla. A potřetí získáte 30% (atmosférického) světla. Tímto způsobem vždy určíte požadovanou atmosféru v místnosti! V průměru vydrží stropní lampa 40 000 hodin hoření. Stropní svítidlo Sjaak je vhodné do obývacího pokoje, kanceláře nebo jídelny. A funguje dobře jako základní osvětlení. Tato atmosférická stropní lampa by ve vašem interiéru neměla chybět!

Tento designový produkt Venkovské stropní svítidlo dřevěné vč. LED třístupňového stmívatelného - Sjaak od výrobce se zárukou kvality MTK Leuchten jde pořídit momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny již od 6 409 Kč.