Venkovské nástěnné svítidlo rezavě hnědé s vypínačem 2 světla – Kréta

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98203 Kréta patří do venkovského vnitrozemí. Rezavě hnědá barva v kombinaci se zlatem dodává lampě... více informací »
Venkovské nástěnné svítidlo rezavě hnědé s vypínačem 2 světla - Kréta
Značka: Paul Neuhaus
1 765 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98203 Kréta patří do venkovského vnitrozemí. Rezavě hnědá barva v kombinaci se zlatem dodává lampě...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98203
Kréta patří do venkovského vnitrozemí. Rezavě hnědá barva v kombinaci se zlatem dodává lampě rustikální vzhled. Má výšku 42,5 cm a průměr 10 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Díky dvěma světelným zdrojům, které se vejdou do svítidla G9, si můžete tuto Krétu udělat úplně svou. Tato lampa je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Můžete jej snadno zapnout a vypnout pomocí vypínače na zařízení. Tuto lampu můžete zavěsit na chodbu nebo do své ložnice. Právě tam, kde chcete ten rustikální vzhled!
Tento designový produkt Venkovské nástěnné svítidlo rezavě hnědé lze pořídit rovnou tady a teď na našem webu ve známé kategorii nastenna svitidla! Nyní si můžete vybrat oblíbené kusy ze zmíněné rubriky za parádní cenu!

Tento vynikající produkt Venkovské nástěnné svítidlo rezavě hnědé s vypínačem 2 světla - Kréta od našeho předního výrobce Paul Neuhaus pohodlně pořídíte ještě dnes za příznivou cenu. Nabídka od 1 765 Kč.