Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED – Holz

Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103861 Venkovská nástěnná lampa s moderním nádechem, to je nejlepší způsob, jak popsat... více informací »
Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED - Holz
Značka: MTK Leuchten
4 835 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103861 Venkovská nástěnná lampa s moderním nádechem, to je nejlepší způsob, jak popsat...

Výrobce: MTK Leuchten
Produkt číslo: 103861
Venkovská nástěnná lampa s moderním nádechem, to je nejlepší způsob, jak popsat Holz. Může za to jeho kombinace černého hliníku s tmavým dřevem. Protože mezi dvěma dřevěnými lamelami září světlo, získáte na stěně krásný světelný efekt. Holz má výšku 8 cm, hloubku 12 cm a délku 44 cm. Montážní deska má výšku 8 cm, hloubku 4 cm a délku 15 cm. Nástěnné svítidlo má nevyměnitelné LED osvětlení. To má světelný výkon 960 lumenů a 2700 Kelvinů, opravdu útulná lampa! Holz vydrží v průměru 40 000 hodin hoření. Chcete -li vytvořit zvláštní atmosféru, můžete lampu připojit k externímu stmívači, který není součástí dodávky. Útulná lampa do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice. Holz je přesně to, co hledáte!
Vysoce kvalitní produkt Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED – Holz lze pořídit přímo na webu umístěný v rubrice nastenna svitidla. Nyní můžete koupit nové výrobky z této sekce jednoduše online. V očích zákazníků populární značka MTK Leuchten vám může poskytnout velmi kvalitní produkty. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další kvalitní zboží od značky MTK Leuchten. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED - Holz od známého výrobce MTK Leuchten jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce téměř zdarma. Aktuálně stojí u nás 4 835 Kč.