Venkovské nástěnné svítidlo dřevo s černým rámem – kat

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97364 Náš Hangman je perfektní nástěnná lampa! Díky krásné kombinaci dřeva a černé lampy s rámečkem je vaše... více informací »
Venkovské nástěnné svítidlo dřevo s černým rámem - kat
Značka: QAZQA
779 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97364 Náš Hangman je perfektní nástěnná lampa! Díky krásné kombinaci dřeva a černé lampy s rámečkem je vaše...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97364
Náš Hangman je perfektní nástěnná lampa! Díky krásné kombinaci dřeva a černé lampy s rámečkem je vaše ložnice, obývací pokoj nebo hala úplně kompletní. Lampa má výšku 40 cm, délku 33 cm a šířku 16 cm. Montážní deska má hloubku 1,5 cm a výšku 31,5 cm. Šňůra má délku 240 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Podél postele nebo na chodbě: Kat se cítí jako doma!
Exkluzivní produkt Venkovské nástěnné svítidlo dřevo s černým můžete pořídit pohodlně tady na stránkách v oblíbené kategorii nastenna svitidla! Nyní získáte zlevněné zboží z této známé kategorie za extra cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka QAZQA pro vás vyrábí skvělé produkty.

Hodně oblíbený produkt Venkovské nástěnné svítidlo dřevo s černým rámem - kat od spolehlivé značky QAZQA jednoduše můžete pořídit online za outletovou cenu. Aktuálně v akci od 779 Kč.