Venkovské nástěnné svítidlo dřevěné s nastavitelnou ocelí – Maris

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103777 Nástěnná lampa Maris je atraktivní lampa. Kombinací dřeva a oceli získá lampa... více informací »
Venkovské nástěnné svítidlo dřevěné s nastavitelnou ocelí - Maris
Značka: Paul Neuhaus
819 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103777 Nástěnná lampa Maris je atraktivní lampa. Kombinací dřeva a oceli získá lampa...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103777
Nástěnná lampa Maris je atraktivní lampa. Kombinací dřeva a oceli získá lampa venkovský vzhled a teplý vzhled. Má hloubku 14,5 cm, výšku 15,5 cm a délku 12 cm. Pěkné malé místo! Maris je doplněn světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 W). Nezapomeňte si objednat ten, který také vypadá hezky, protože zdroj světla je jasně viditelný! To poskytuje jen trochu další dekorace. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Velmi atraktivní nástěnná lampa, která se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Vneste do svého domova útulnost s nástěnnou lampou Maris!

Kvalitní kus Venkovské nástěnné svítidlo dřevěné s nastavitelnou ocelí - Maris od této skvělé značky Paul Neuhaus lze nakoupit zde teď právě trvale výhodně. V současnosti za 819 Kč.