Venkovské nástěnné svítidlo dřevěné 39 cm včetně LED stmívatelné – Linc

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102774 Linc je obdélníková nástěnná lampa vyrobená ze dřeva. Skvěle se hodí do... více informací »
Venkovské nástěnné svítidlo dřevěné 39 cm včetně LED stmívatelné - Linc
Značka: Trio Leuchten
2 819 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102774 Linc je obdélníková nástěnná lampa vyrobená ze dřeva. Skvěle se hodí do...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 102774
Linc je obdélníková nástěnná lampa vyrobená ze dřeva. Skvěle se hodí do venkovského interiéru. Má výšku 11 cm, délku 37 cm a hloubku 11 cm. Nástěnné svítidlo je dodáváno s nevyměnitelným LED osvětlením o výkonu 3 000 Kelvinů a 1 800 lumenů. Vysoký počet lumenů z něj činí skutečnou elektrárnu a je ideální pro použití jako funkční světelný bod. V průměru vydrží lampa 30 000 hodin hoření. Chcete -li ve svém domě vytvořit atmosféru navíc, můžete tuto lampu ztlumit ve třech krocích pomocí vypínače. Pokud jednou stisknete vypínač, získáte 100% světla (tj. Plné). Když znovu zatlačíte, získáte 60% světla a potřetí získáte 30% světla (atmosférické světlo). Toto venkovské nástěnné svítidlo je vhodné do obývacího pokoje, haly nebo ložnice a ve vašem interiéru by rozhodně nemělo chybět! Tento kvalitní a levný produkt Venkovské nástěnné svítidlo dřevěné 39 můžete najít také tady na webu umístěný v sekci nastenna svitidla. Pořiďte si parádní kousky z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další zboží od značky Trio Leuchten. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Trio Leuchten dlouhodobě prodává top sortiment

Tento kvalitní a levný kus Venkovské nástěnné svítidlo dřevěné 39 cm včetně LED stmívatelné - Linc od výrobce s dlouholetou historií Trio Leuchten lze zakoupit právě dnes za výhodnou cenu! Aktuálně za 2 819 Kč.