Venkovská závěsná lampa šedá 35 cm – Corda

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92965 Corda je krásná závěsná lampa, která optimálně využívá kombinaci dřeva a kovu. Chytrým použitím... více informací »
Venkovská závěsná lampa šedá 35 cm - Corda
Značka: QAZQA
1 245 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92965 Corda je krásná závěsná lampa, která optimálně využívá kombinaci dřeva a kovu. Chytrým použitím...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92965
Corda je krásná závěsná lampa, která optimálně využívá kombinaci dřeva a kovu. Chytrým použitím materiálů vytvoříte ve svém interiéru hřejivou atmosféru. Stínítko je vyrobeno z tkaných dřevěných vláken, což mu dodává jedinečný vzhled a světelný vzor. Perfektní nad jídelním stolem, předsíní nebo v ložnici. Tuto stmívatelnou závěsnou lampu lze snadno upevnit na strop díky montážní desce o průměru 10 cm. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky, lze je však snadno kombinovat s LED žárovkou E27. Závěsná lampa má velikost 165 cm a průměr 35 cm. Tato krásná závěsná lampa Corda okamžitě dodá vašemu interiéru atraktivní a útulný vzhled. Unikátní a oblíbený kousek Venkovská závěsná lampa šedá 35 cm – Corda je k získání již dnes tu na webu umístěný v rubrice zavesna svitidla! Nyní můžete získat parádní produkty z této oblíbené sekce za super cenu.

Kvalitní a oblíbený produkt Venkovská závěsná lampa šedá 35 cm - Corda od značky s dlouholetou tradicí QAZQA snadno získáte momentálně na webu ve výprodejové akci. V akci za cenu 1 245 Kč.