Venkovská závěsná lampa rezavě hnědá 30cm – Kréta

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98128 Jak skvělý výrobce atmosféry! Kréta opravdu patří do vašeho venkovského nebo art deco interiéru!... více informací »
Venkovská závěsná lampa rezavě hnědá 30cm - Kréta
Značka: Paul Neuhaus
3 349 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98128 Jak skvělý výrobce atmosféry! Kréta opravdu patří do vašeho venkovského nebo art deco interiéru!...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98128
Jak skvělý výrobce atmosféry! Kréta opravdu patří do vašeho venkovského nebo art deco interiéru! Rezavě hnědá barva v kombinaci se zlatem jej činí opravdu jedinečným. Lampa má průměr 31 cm a visí ve výšce 145 cm. Montážní deska má průměr 7 cm. Tuto lampu kompletně dokončíte příjemným světelným zdrojem až 60 W, který se hodí do svítidla E27. To není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Vyberte si na svém Krétě jedinečnou závěsnou lampu ve svém obývacím pokoji!

Tento kvalitní a žádaný produkt Venkovská závěsná lampa rezavě hnědá 30cm - Kréta od známé kvalitní značky Paul Neuhaus k dostání momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně! Akční cena od 3 349 Kč.