Venkovská závěsná lampa ratan – Vida

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103109 Vida je svěží venkovská závěsná lampa pro váš interiér. Závěsná lampa má otevřenou... více informací »
Venkovská závěsná lampa ratan - Vida
Značka: QAZQA
699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103109 Vida je svěží venkovská závěsná lampa pro váš interiér. Závěsná lampa má otevřenou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103109
Vida je svěží venkovská závěsná lampa pro váš interiér. Závěsná lampa má otevřenou strukturu, která v místnosti vytváří krásný světelný efekt. Je vyroben z ratanu s černou ocelí. Závěsná lampa má průměr 40 cm a je výškově nastavitelná, minimálně 69,5 cm a maximálně 159,5 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Šňůra má délku 120 cm. Ratanové stínítko má průměr 40 cm a je vysoké 37 cm. Závěsnou lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W). Vyberte si pěknou závěsnou lampu s například jantarovým sklem pro extra atmosféru! Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Vida je venkovská závěsná lampa, ideální do obývacího pokoje, kanceláře nebo nad jídelní stůl. Velmi veselý doplněk vašeho prostoru!
Ve slevě tento produkt lze sehnat aktuálně tady u nás v kategorii zavesna svitidla! Podívejte se na ještě další produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí!

Tento zlevněný výrobek Venkovská závěsná lampa ratan - Vida s osvědčenou značkou QAZQA k dostání právě dnes za výhodné peníze. Cenově vychází na 699 Kč.