Venkovská závěsná lampa ratan – ratan

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97347 Díky materiálu z ratanu s bambusem je tato závěsná lampa Ratan velmi jedinečná! Světle hnědá barva vám... více informací »
Venkovská závěsná lampa ratan - ratan
Značka: QAZQA
1 665 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97347 Díky materiálu z ratanu s bambusem je tato závěsná lampa Ratan velmi jedinečná! Světle hnědá barva vám...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97347
Díky materiálu z ratanu s bambusem je tato závěsná lampa Ratan velmi jedinečná! Světle hnědá barva vám umožní vytvořit více prostoru ve vaší domácnosti. Aby to bylo ještě útulnější, můžete tuto závěsnou lampu ztlumit také externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Stínidlo z ratanu má průměr 40 cm a výšku 38 cm. Celková délka této lampy je 180 cm, můžete ji během instalace zkrátit na požadovanou výšku. Montážní deska má průměr 10 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 40 W). Přírodní krása ve vašem obývacím pokoji.Levný kus Venkovská závěsná lampa ratan máte možnost nakoupit lehce tu na stránkách v populární sekci zavesna svitidla. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této kategorie za výborné peníze.

Tento vynikající kus Venkovská závěsná lampa ratan - ratan originál od značky QAZQA je k sehnání tady a teď právě za nejnižší cenu! Zrovna teď v akci za 1 665 Kč.