Venkovská závěsná lampa ratan 55 cm – Magna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98348 Magna je venkovská závěsná lampa, která se velmi dobře hodí do vašeho art deco nebo venkovského interiéru.... více informací »
Venkovská závěsná lampa ratan 55 cm - Magna
Značka: QAZQA
1 275 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98348 Magna je venkovská závěsná lampa, která se velmi dobře hodí do vašeho art deco nebo venkovského interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98348
Magna je venkovská závěsná lampa, která se velmi dobře hodí do vašeho art deco nebo venkovského interiéru. Je výškově nastavitelný, minimálně 50 cm a maximálně 104 cm. Stínidlo má průměr 55 cm. Stropní deska má průměr 10 cm a výšku 6 cm. Ratanový odstín v kombinaci s černým kyvadlem je velmi nadčasový! Dokončete to robustním světelným zdrojem o maximálním výkonu 60 W, který se namontuje do svítidla E27! Dopřejte svému interiéru venkovský nádech s touto Magnou.
Tento velmi žádaný kousek Venkovská závěsná lampa ratan jde nakoupit také tu na našich stránkách v sekci zavesna svitidla! Prozkoumejte další kusy z této oblíbené rubriky za parádní cenu. Známá značka QAZQA dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Hodně žádaný produkt Venkovská závěsná lampa ratan 55 cm - Magna od kvalitního výrobce QAZQA jde koupit zde teď ve slevě. Stojí teď u nás 1 275 Kč.