Venkovská závěsná lampa ratan 3-světlo – Manila

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98417 Tato závěsná lampa se třemi hlavami je skutečným doplňkem vašeho interiéru! Ratanový materiál a kulaté... více informací »
Venkovská závěsná lampa ratan 3-světlo - Manila
Značka: QAZQA
2 625 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98417 Tato závěsná lampa se třemi hlavami je skutečným doplňkem vašeho interiéru! Ratanový materiál a kulaté...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98417
Tato závěsná lampa se třemi hlavami je skutečným doplňkem vašeho interiéru! Ratanový materiál a kulaté tvary činí tuto závěsnou lampu opravdu speciální a naprosto kyčelní. Prolamovaný ratan dodává této lampě venkovský vzhled a dojem. S touto závěsnou lampou v Manile máte tři lampy, které jsou navzájem spojeny prostřednictvím centrální montážní desky. Můžete jej zavěsit přesně tak, jak chcete, pomocí dodávaného závěsného systému. Tato závěsná lampa je široká 100 cm a montážní deska široká 90 cm. Každý odstín má navíc průměr 21 cm a výšku 25,5 cm. V těchto krytkách je prostor pro světelné zdroje E27, které je nutné objednat zvlášť! Myslete na krásné světelné zdroje s LED vlákny. S tímto prolamovaným designem si přijdou na své. Manila je ideální například nad kuchyňský nebo jídelní stůl. Aby to bylo ještě útulnější (protože to je to, co rádi děláme), můžete tuto závěsnou lampu ztlumit také externím stmívačem (stále je nutné jej objednat samostatně). Dokončete svůj interiér s tímto výrobcem přírodní atmosféry!Unikátní kousek Venkovská závěsná lampa ratan 3-světlo – Manila máte možnost nakoupit bezprostředně na našem webu v oblíbené rubrice zavesna svitidla! Podívejte se na ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete více skvělých kousků značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Venkovská závěsná lampa ratan 3-světlo - Manila od značky s dlouholetou historií QAZQA lze pořídit momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu! Právě teď za cenu 2 625 Kč.