Venkovská závěsná lampa přírodní bambus – Cane Drop

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98033 Cane Drop je krásná lampa na pohled! Díky použitému bambusu v kombinaci s přírodní barvou... více informací »
Venkovská závěsná lampa přírodní bambus - Cane Drop
Značka: QAZQA
2 085 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98033 Cane Drop je krásná lampa na pohled! Díky použitému bambusu v kombinaci s přírodní barvou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98033
Cane Drop je krásná lampa na pohled! Díky použitému bambusu v kombinaci s přírodní barvou se tato závěsná lampa perfektně hodí do skandinávského nebo venkovského interiéru. Lampa je výškově nastavitelná. Minimální výška 75 cm a maximálně 173 cm. Montážní deska pro strop má průměr 11 cm. Žárovka má jednu objímku E27 a je vhodná pro žárovky s maximálním příkonem 25 Watt. Závěsná lampa se dodává bez světelného zdroje. Je stmívatelný pomocí externího stmívače; večer pro extra útulnou atmosféru Poskytněte poutač ve svém obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici pomocí Cane Drop!

Oblíbený výrobek Venkovská závěsná lampa přírodní bambus - Cane Drop od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA jednoduše naleznete zde nyní ve výprodejové akci! Cena již od 2 085 Kč.