Venkovská závěsná lampa hnědá se dřevem 3-světlo – Vinnie

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103734 Páni, jaká je krásná závěsná lampa Vinnie! Kombinace dřeva s různými odstíny hnědé z ní dělá... více informací »
Venkovská závěsná lampa hnědá se dřevem 3-světlo - Vinnie
Značka: Paul Neuhaus
4 129 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103734 Páni, jaká je krásná závěsná lampa Vinnie! Kombinace dřeva s různými odstíny hnědé z ní dělá...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103734
Páni, jaká je krásná závěsná lampa Vinnie! Kombinace dřeva s různými odstíny hnědé z ní dělá venkovskou lampu. Tři různé stínidla vytvářejí hravý efekt! Vinnie je vyrobena ze dřeva s ocelí a stínidla z bavlny. Závěsná lampa má výšku 120 cm, šířku 22 cm a délku 100 cm. Závěsnou lampu doplníte 3 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 60 W). Stále je musíte objednat zvlášť. Závěsná lampa je stmívatelná, když ji připojíte k externímu stmívači. Přemýšlejte, jak krásně by tato závěsná lampa vypadala nad jídelním stolem! Vinnie si přijde na své ve venkovském interiéru, přesně to, co hledáte!

Levný výrobek Venkovská závěsná lampa hnědá se dřevem 3-světlo - Vinnie od našeho výrobce Paul Neuhaus jednoduše najdete tady a teď právě opravdu levně! Akční ceny již od 4 129 Kč.