Venkovská závěsná lampa dřevo s lanem 42cm – Excalibur

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96696 Venkovská závěsná lampa, tento Excalibur! Proto krásné ve vašem venkovském interiéru. Má... více informací »
Venkovská závěsná lampa dřevo s lanem 42cm - Excalibur
Značka: QAZQA
3 055 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96696 Venkovská závěsná lampa, tento Excalibur! Proto krásné ve vašem venkovském interiéru. Má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96696
Venkovská závěsná lampa, tento Excalibur! Proto krásné ve vašem venkovském interiéru. Má celkovou výšku 155 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Stínidlo má průměr 43,5 cm. S příjemným světelným zdrojem o maximu 60 W, který se vejde do velké armatury E27, můžete Excalibur dokončit. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, což je ideální pro vytvoření večerní útulné atmosféry. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky, ale lze je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Díky použití dřeva a lana je tato lampa lákadlem pro váš obývací pokoj nebo ložnici.

Tento neodolatelný výrobek Venkovská závěsná lampa dřevo s lanem 42cm - Excalibur od známého výrobce QAZQA můžete získat tady teď právě levně! Ceny od 3 055 Kč.