Venkovská závěsná lampa černá se 3 světly ze dřeva – rám Dami

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103033 Páni, podívej se na tuto krásnou závěsnou lampu! Ideální pro venkovský interiér. Rám... více informací »
Venkovská závěsná lampa černá se 3 světly ze dřeva - rám Dami
Značka: QAZQA
1 585 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103033 Páni, podívej se na tuto krásnou závěsnou lampu! Ideální pro venkovský interiér. Rám...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103033
Páni, podívej se na tuto krásnou závěsnou lampu! Ideální pro venkovský interiér. Rám Dami je vyroben z černé oceli se dřevem. Má délku 70 cm a šířku 12 cm. Je výškově nastavitelný, minimálně 70 cm a maximálně 120 cm. Montážní deska má výšku 3 cm, šířku 5 cm a délku 35 cm. Stínítka mají průměr 12 cm a výšku 14 cm. Závěsnou lampu doplníte 3 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 10 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Zkroucené šňůry dodávají závěsné lampě hravý vzhled. Perfektní závěsná lampa nad jídelní stůl nebo do kanceláře. Vidíte to už ve svém interiéru?
Tento kvalitní a levný produkt Venkovská závěsná lampa černá se 3 dostanete teď tady u nás v populární sekci zavesna svitidla. Nyní pořídíte nové produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu.

Tento neodolatelný produkt Venkovská závěsná lampa černá se 3 světly ze dřeva - rám Dami od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA snadno můžete sehnat právě teď v naší nabídce za výborné peníze! Aktuálně za 1 585 Kč.