Venkovská závěsná lampa černá s lanem 4-světlo – Ropa

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103771 Závěsná lampa Ropa je unikátní závěsná lampa z černé oceli s lanem. Uzly v laně dodávají lampě... více informací »
Venkovská závěsná lampa černá s lanem 4-světlo - Ropa
Značka: Paul Neuhaus
2 819 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103771 Závěsná lampa Ropa je unikátní závěsná lampa z černé oceli s lanem. Uzly v laně dodávají lampě...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103771
Závěsná lampa Ropa je unikátní závěsná lampa z černé oceli s lanem. Uzly v laně dodávají lampě venkovský vzhled, přesně to, co hledáte! Ropa má délku 90 cm, šířku 9,5 cm a výšku 120 cm. Výšku lze nastavit na základě počtu uzlů, které do lana vložíte. Montážní deska má délku 90 cm, šířku 9,5 cm a výšku 2,5 cm. Ropu doplníte 4 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 15 W), objednejte si je samostatně. Vyberte 4 světelné zdroje, které také dobře vypadají, protože jsou dobře viditelné. Tímto způsobem si lampa přijde na své ještě lépe! Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky.

Kvalitní kousek Venkovská závěsná lampa černá s lanem 4-světlo - Ropa od oblíbené značky se zárukou kvality Paul Neuhaus jednoduše můžete získat u nás za mimořádně nízkou cenu! Ve skvělé akci za 2 819 Kč.