Venkovská závěsná lampa černá s dřevěným světlem 5 – Flair

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102820 Hledáte skutečného poutače? Pak by tato robustní venkovská závěsná lampa mohla být... více informací »
Venkovská závěsná lampa černá s dřevěným světlem 5 - Flair
Značka: QAZQA
5 289 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102820 Hledáte skutečného poutače? Pak by tato robustní venkovská závěsná lampa mohla být...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102820
Hledáte skutečného poutače? Pak by tato robustní venkovská závěsná lampa mohla být něco pro vás! Tato závěsná lampa je vysoká 150 cm, dlouhá 120 cm a široká 30 cm. Montážní deska je 2,5 cm vysoká, 120 cm dlouhá a 8 cm široká. Kombinace dřeva a oceli dává této závěsné lampě velmi luxusní vzhled. Díky pěti světelným zdrojům E27 s výkonem až 60 W můžete tuto závěsnou lampu vyrobit zcela podle svých představ. Tuto závěsnou lampu je také možné stmívat externím stmívačem. Poznámka: světelné zdroje a stmívač nejsou součástí dodávky. Závěsná lampa Flair je krásná lampa do obývacího pokoje nebo do kuchyně a snadno se používá pro funkční a atmosférické osvětlení. Dodejte svému domovu vkus pomocí tohoto poutače! Povedený produkt Venkovská závěsná lampa černá s dřevěným světlem 5 lze zakoupit bez problémů tu na webu v populární kategorii zavesna svitidla! Nyní můžete najít parádní produkty z této populární sekce za nejlepší ceny.

Kvalitní a velmi žádaný kus Venkovská závěsná lampa černá s dřevěným světlem 5 - Flair od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA naleznete zrovna za super cenu. Akční ceny od 5 289 Kč.