Venkovská závěsná lampa černá kulatá 3-světelná – Canna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104274 Venkovská lampa s chladivým nádechem, zejména díky černé barvě. Se 3 světelnými body je... více informací »
Venkovská závěsná lampa černá kulatá 3-světelná - Canna
Značka: QAZQA
2 499 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104274 Venkovská lampa s chladivým nádechem, zejména díky černé barvě. Se 3 světelnými body je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104274
Venkovská lampa s chladivým nádechem, zejména díky černé barvě. Se 3 světelnými body je to hravá lampa a vypadá skvěle nad kulatým jídelním stolem. Venkovské závěsné svítidlo Canna je černé barvy vyrobené z bambusu a oceli. Má průměr 40 cm a výšku 147 cm. Je výškově nastavitelný s minimální výškou 54 cm a maximální výškou 147 cm. Samotná stínidla mají průměr 23 cm a výšku 21 cm. Montážní deska má průměr 40 cm a výšku 3 cm. Pro tuto lampu potřebujete tři světelné zdroje s paticí E27 (max. 40 wattů) a ty nejsou součástí dodávky. Nezapomeňte tedy přidat další tři světelné zdroje. Pomocí externího stmívače si sami určíte intenzitu světla, ideální! (stmívač není součástí dodávky). Dodejte svému interiéru venkovskou atmosféru se závěsnou lampou Canna.
Diskontní produkt Venkovská závěsná lampa černá kulatá získáte právě teď tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii zavesna svitidla. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny!

Vynikající výrobek Venkovská závěsná lampa černá kulatá 3-světelná - Canna od výrobce se skvělou pověstí QAZQA máte možnost pořídit v naší online nabídce skutečně výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 2 499 Kč.