Venkovská závěsná lampa černá 40 cm – Canna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104273 Canna je bambusová závěsná lampa, není to cool? Opravdu něco pro milovníky spíše... více informací »
Venkovská závěsná lampa černá 40 cm - Canna
Značka: QAZQA
1 165 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104273 Canna je bambusová závěsná lampa, není to cool? Opravdu něco pro milovníky spíše...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104273
Canna je bambusová závěsná lampa, není to cool? Opravdu něco pro milovníky spíše venkovského nebo přírodního stylu. Závěsná lampa Canna je vyrobena z černého bambusu s ocelí. Má průměr 40 cm a je výškově nastavitelný s minimální délkou 73 cm a maximální délkou 163 cm. Stínidlo má průměr 40 cm a výšku 30 cm. Montážní deska má průměr 11,5 cm a výšku 3 cm. Dodává se bez světelného zdroje. Doplňte tedy lampu světelným zdrojem E27 (max. 40 wattů), abyste ji mohli okamžitě používat. Lampa je také stmívatelná externím stmívačem (není součástí dodávky). Pěkné do obývacího pokoje nebo ložnice, ale vlastně kamkoli v domě!
Unikátní produkt Venkovská závěsná lampa černá 40 cm – Canna dostanete teď tady na našich stránkách zařazený v kategorii zavesna svitidla. Máme pro vás ještě jiné kousky ze zmíněné sekce za výborné peníze.

Velmi prodávaný výrobek Venkovská závěsná lampa černá 40 cm - Canna od společnosti se zárukou kvality QAZQA najdete tady teď za výprodejovou cenu. Právě teď za cenu 1 165 Kč.