Venkovská závěsná lampa bílá s béžovým odstínem 50 cm – Combi 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97048 Jednoduchá a stylová závěsná lampa v bílé barvě s béžovým odstínem. Závěsná lampa... více informací »
Venkovská závěsná lampa bílá s béžovým odstínem 50 cm - Combi 1
Značka: QAZQA
1 545 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97048 Jednoduchá a stylová závěsná lampa v bílé barvě s béžovým odstínem. Závěsná lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97048
Jednoduchá a stylová závěsná lampa v bílé barvě s béžovým odstínem. Závěsná lampa Combi 1 poskytuje měkký a působivý vzhled, který dokonale zapadá do venkovského stylu bydlení. Dokonale prostorově úsporný, ideální pro osvětlení chodby, ložnice nebo obývacího pokoje. Je výškově nastavitelný: maximální výška 142,5 cm a minimální 60 cm. Velmi užitečné, když chcete například upravit výšku své lampy nad jídelním stolem. Stínidlo má průměr 50 cm. Doplňte svůj Combi 1 o světelný zdroj E27 (max. 60 W). Lampu můžete také ztlumit externím stmívačem. Vytvořte ve svém interiéru skutečnou atmosféru s touto závěsnou lampou!

Tento levný produkt Venkovská závěsná lampa bílá s béžovým odstínem 50 cm - Combi 1 od kvalitní společnosti QAZQA máte možnost nakoupit zde nyní za zcela nejnižší cenu. Akční cena 1 545 Kč.