Venkovská závěsná lampa bílá 50 cm – Corda Flat

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91047 Tato plochá lampa Corda je nejlepší volbou pro skvělé náladové světlo ve vašem domě!... více informací »
Venkovská závěsná lampa bílá 50 cm - Corda Flat
Značka: QAZQA
3 329 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91047 Tato plochá lampa Corda je nejlepší volbou pro skvělé náladové světlo ve vašem domě!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91047
Tato plochá lampa Corda je nejlepší volbou pro skvělé náladové světlo ve vašem domě! Oválná koule je vyrobena z papíru tkaného do provazu a má vzdušný vzhled. Získáte tak obzvláště atraktivní světelný efekt na stěnu a strop. Tato lampa má průměr 50 cm a maximální výšku 187,5 cm, kterou můžete v případě potřeby zkrátit během instalace. Pro zajištění tohoto pěkného světelného efektu: dokončete Corda Flat se světelným zdrojem, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Přináší atmosféru nad váš jídelní stůl nebo v obývacím pokoji. Rozhodněte se pro luxusní vzhled s Corda Flat!
Super kus Venkovská závěsná lampa bílá 50 cm – Corda Flat máte možnost dostat bezprostředně tady u nás zařazený v kategorii zavesna svitidla. Prozkoumejte ještě další produkty z naší rubriky v akci. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další vybrané produkty značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Venkovská závěsná lampa bílá 50 cm - Corda Flat od naší známé značky QAZQA pohodlně seženete v naší internetové nabídce opravdu levně! Nyní za akční cenu 3 329 Kč.