Venkovská závěsná lampa bambusová 55 cm – Cane Magna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98035 Cane Magna je krásná lampa na pohled! Díky použití bambusových materiálů v kombinaci s... více informací »
Venkovská závěsná lampa bambusová 55 cm - Cane Magna
Značka: QAZQA
3 419 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98035 Cane Magna je krásná lampa na pohled! Díky použití bambusových materiálů v kombinaci s...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98035
Cane Magna je krásná lampa na pohled! Díky použití bambusových materiálů v kombinaci s otevřenou strukturou se tato závěsná lampa perfektně hodí do skandinávského nebo venkovského interiéru. Lampa je výškově nastavitelná. Minimální výška 70 cm a maximálně 161 cm. Montážní deska pro strop má průměr 11 cm. Stínidlo má průměr 55 cm. Žárovka má jednu objímku E27 a je vhodná pro žárovky s maximálním příkonem 25 Watt. Závěsná lampa je dodávána bez světelného zdroje, který lze snadno objednat v našem internetovém obchodě. Je stmívatelný pomocí externího stmívače; večer pro extra útulnou atmosféru. Poskytněte poutač ve svém obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici s touto venkovskou závěsnou lampou!

Kvalitní a žádaný kousek Venkovská závěsná lampa bambusová 55 cm - Cane Magna od značky s dlouholetou historií QAZQA máte možnost dostat právě zde ve slevě. Výhodně za cenu 3 419 Kč.