Venkovská závěsná lampa bambusová 36 cm – Canna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103429 Vneste do svého domova přírodní atmosféru pomocí závěsné lampy Canna. Protože je vyroben z bambusu s... více informací »
Venkovská závěsná lampa bambusová 36 cm - Canna
Značka: QAZQA
1 579 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103429 Vneste do svého domova přírodní atmosféru pomocí závěsné lampy Canna. Protože je vyroben z bambusu s...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103429
Vneste do svého domova přírodní atmosféru pomocí závěsné lampy Canna. Protože je vyroben z bambusu s černou ocelí, je to opravdu venkovská lampa! Jeho otevřená struktura poskytuje při zapnutém osvětlení hravý efekt. Závěsná lampa má průměr 36 cm a je výškově nastavitelná; minimálně 68,5 cm a maximálně 163,5 cm. Šňůra má délku 125 cm. Montážní deska má průměr 11,5 cm a výšku 2,5 cm. Stínidlo má průměr 36 cm a výšku 36 cm. Závěsnou lampu doplníte světelným zdrojem, který má svítidlo E27 (max. 25 W). Nezapomeňte si je objednat samostatně! Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Díky závěsné lampě Canna získá váš interiér teplý a přirozený vzhled. Ideální pro venkovský interiér!
Ve slevě tento produkt Venkovská závěsná lampa bambusová 36 cm – dostanete snadno tu na stránkách umístěný v rubrice zavesna svitidla. Mrkněte na ještě podobné kousky ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další zboží od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Venkovská závěsná lampa bambusová 36 cm - Canna od známého předního výrobce QAZQA pohodlně dostanete tady za outletovou cenu. Teď v akci 1 579 Kč.