Venkovská závěsná lampa bambus 34 cm – Cane Bucket

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98039 Cane Bucket přináší léto do vašeho domova! Díky použitému bambusu v kombinaci s přírodní barvou se tato... více informací »
Venkovská závěsná lampa bambus 34 cm - Cane Bucket
Značka: QAZQA
1 739 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98039 Cane Bucket přináší léto do vašeho domova! Díky použitému bambusu v kombinaci s přírodní barvou se tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98039
Cane Bucket přináší léto do vašeho domova! Díky použitému bambusu v kombinaci s přírodní barvou se tato závěsná lampa perfektně hodí do skandinávského nebo venkovského interiéru. Lampa je výškově nastavitelná. Minimální výška 70 cm a maximálně 157 cm. Montážní deska pro strop má průměr 11 cm. Stínidlo má průměr 34 cm. Žárovka má jednu objímku E27 a je vhodná pro žárovky s maximálním příkonem 25 Watt. Závěsná lampa se dodává bez světelného zdroje. Je stmívatelný pomocí externího stmívače; večer pro extra útulnou atmosféru. Poskytněte poutač ve svém obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici s touto venkovskou závěsnou lampou!

Ve slevě tento kousek Venkovská závěsná lampa bambus 34 cm - Cane Bucket od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA snadno naleznete právě dnes ve slevě. Nabídky od 1 739 Kč.