Venkovská venkovní závěsná lampa černá – Moreno

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95197 Jaká je to útulná venkovní lampa! Moreno není každodenní závěsná lampa, díky které je... více informací »
Venkovská venkovní závěsná lampa černá - Moreno
Značka: QAZQA
1 109 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95197 Jaká je to útulná venkovní lampa! Moreno není každodenní závěsná lampa, díky které je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95197
Jaká je to útulná venkovní lampa! Moreno není každodenní závěsná lampa, díky které je tak zábavná! Černé Moreno je vyrobeno z kovu s hliníkem a sklem. Má průměr 22 cm a výšku 30 cm. Lampa má celkovou výšku 160 cm, montážní deska má průměr 11 cm. Moreno je vybaven světelným zdrojem E27 (60 W), který si musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. S hodnotou IP IP44 je lampa odolná proti stříkající vodě. Perfektní pro přístřešek nebo přístřešek pro auto. Dopřejte své zahradě venkovskou atmosféru s touto nádhernou venkovní závěsnou lampou Moreno.

Velmi žádaný kus Venkovská venkovní závěsná lampa černá - Moreno od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA jednoduše pořídíte zde teď za výborné peníze. Výhodně za super cenu 1 109 Kč.