Venkovská venkovní stolní lampa černá se sklem – Rotterdam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97211 Krásná položka k vidění, tato stolní lampa v Rotterdamu! Pěkně dokončeno v černé barvě... více informací »
Venkovská venkovní stolní lampa černá se sklem - Rotterdam
Značka: QAZQA
1 449 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97211 Krásná položka k vidění, tato stolní lampa v Rotterdamu! Pěkně dokončeno v černé barvě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97211
Krásná položka k vidění, tato stolní lampa v Rotterdamu! Pěkně dokončeno v černé barvě a rámečkem ze skla, takže je viditelný zdroj světla. Má hodnotu IP IP23, díky čemuž je odolný vůči dešťové vodě. Můžete jej proto dokonale umístit na stůl na terase pod baldachýnem. De Rotterdam je ve večerních hodinách skutečným tvůrcem atmosféry! Má výšku 40,5 cm, základna má délku a šířku 16 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o maximální délce 280 cm. Doplňte svůj Rotterdam světelným zdrojem, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Pěkný tip: dlouhé vlákno je nejlepší v této stolní lampě. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače. Jste připraveni na zábavný večer s Rotterdamem? Tento skvělý produkt Venkovská venkovní stolní lampa černá se sklem – Rotterdam máte možnost sehnat snadno tu na webu umístěný v sekci venkovní osvětlení. Nyní si můžete vybrat zcela nové výrobky z naší rubriky za nejlepší ceny!

Tento nejprodávanější výrobek Venkovská venkovní stolní lampa černá se sklem - Rotterdam od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA jednoduše naleznete u nás teď se slevou. Právě teď jen za 1 449 Kč.