Venkovská venkovní nástěnná lampa černá se sklem – Elza

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97205 Jsme úplně zamilovaní do Elzy! Pěkná lampa venku, vyzařuje luxus a eleganci; doplňte svůj... více informací »
Venkovská venkovní nástěnná lampa černá se sklem - Elza
Značka: QAZQA
1 189 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97205 Jsme úplně zamilovaní do Elzy! Pěkná lampa venku, vyzařuje luxus a eleganci; doplňte svůj...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97205
Jsme úplně zamilovaní do Elzy! Pěkná lampa venku, vyzařuje luxus a eleganci; doplňte svůj venkovský exteriér Elzou. Je krásně zakončen černým rámečkem kolem čirého skla. Skutečný venkovský nádech vašich venkovních dveří! S hodnotou IP IP44 je odolný vůči dešti. Doplňte jej světelným zdrojem, který se vejde do výbojky E27 maximálně 25 Watt. Potřebujete zábavu? Tuto Elzu pak můžete také ztlumit externím stmívačem. Má celkovou výšku 39 cm. Montážní deska pro stěnu má průměr 11,5 cm. Hledáte perfektní venkovní nástěnnou lampu? Pak je Elza pro vás!Tento vynikající produkt najdete pohodlně tu na webu v oblíbené rubrice venkovni nastenne svetlo! Prozkoumejte oblíbené zboží z této známé kategorie za příznivou cenu! Dodavatel QAZQA vám představuje špičkové výrobky Přesvědčte se sami!

Vysoce kvalitní výrobek Venkovská venkovní nástěnná lampa černá se sklem - Elza od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA lze získat teď za příznivou cenu. Nabídka již od 1 189 Kč.