Venkovská venkovní lampa černá se sklem 100cm – Elza

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97206 Jsme úplně zamilovaní do Elzy! Pěkná lampa venku, vyzařuje luxus a eleganci; doplňte svůj... více informací »
Venkovská venkovní lampa černá se sklem 100cm - Elza
Značka: QAZQA
1 295 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97206 Jsme úplně zamilovaní do Elzy! Pěkná lampa venku, vyzařuje luxus a eleganci; doplňte svůj...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97206
Jsme úplně zamilovaní do Elzy! Pěkná lampa venku, vyzařuje luxus a eleganci; doplňte svůj venkovský exteriér Elzou. Je krásně zakončen černým rámečkem kolem čirého skla. Skutečný venkovský nádech ve vaší zahradě nebo na terase! S hodnotou IP IP44 je odolný vůči dešti. Doplňte jej světelným zdrojem, který se vejde do výbojky E27 s maximálním výkonem 23 W. Potřebujete zábavu? Tuto Elzu pak můžete také ztlumit externím stmívačem. Má celkovou výšku 100 cm. Základna venkovní lampy má délku 13 cm. Hledáte perfektní venkovní lampu? Pak je Elza pro vás!

Tento kvalitní a levný produkt Venkovská venkovní lampa černá se sklem 100cm - Elza od skvělého a známého výrobce QAZQA máte možnost získat na našich stránkách teď za výhodné peníze! Právě teď za cenu 1 295 Kč.