Venkovská stropní lampa černá se dřevem 3 světlo – Jelle

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103994 Díky stropní lampě Jelle bude váš interiér chladný a venkovský. Jeho kombinace oceli se... více informací »
Venkovská stropní lampa černá se dřevem 3 světlo - Jelle
Značka: QAZQA
1 755 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103994 Díky stropní lampě Jelle bude váš interiér chladný a venkovský. Jeho kombinace oceli se...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103994
Díky stropní lampě Jelle bude váš interiér chladný a venkovský. Jeho kombinace oceli se dřevem z něj činí robustní a přirozenou lampu. Má výšku 14 cm, délku 35 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má výšku 3 cm, délku 32 cm a šířku 8 cm. Stínidla mají každý průměr 7 cm a výšku 8 cm. Kompletní Jelle se 3 světelnými zdroji s kováním GU10 (max. 8 W). Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Skvrny lze nastavit samostatně, takže se rozhodnete, kam světlo svítí. Doplňte svůj obývací pokoj, jídelnu nebo kancelář venkovskou stropní lampou Jelle.
Velmi prodávaný výrobek Venkovská stropní lampa černá se dřevem 3 jde pořídit právě teď tady na webu v populární rubrice bodova svetla! Mrkněte na skvělé produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka dlouhodobě nabízí vynikající zboží. Přesvědčte se sami!

Diskontní produkt Venkovská stropní lampa černá se dřevem 3 světlo - Jelle snadno získáte tady teď právě v akci! Cena od 1825.00 Kč 1 755 Kč.