Venkovská stolní lampa stativ černý 30 cm – Canna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104278 Canna je stolní lampa vyrobená z bambusu. Pěkné, že? Opravdu něco pro milovníky venkovské... více informací »
Venkovská stolní lampa stativ černý 30 cm - Canna
Značka: QAZQA
1 389 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104278 Canna je stolní lampa vyrobená z bambusu. Pěkné, že? Opravdu něco pro milovníky venkovské...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104278
Canna je stolní lampa vyrobená z bambusu. Pěkné, že? Opravdu něco pro milovníky venkovské nebo přírodní atmosféry doma. Canna je černá stolní lampa a stojí na nohách. Je vyrobena z bambusu s ocelí. Má průměr 28 cm a výšku 38 cm. Samotná koule má výšku 24 cm a průměr 28 cm. Součástí je šňůra o délce 190 cm. Nezapomeňte si objednat vhodný světelný zdroj s objímkou E27 (max. 40 wattů). Tuto stolní lampu můžete také stmívat externím stmívačem (není součástí dodávky). Vneste do svého domova více atmosféry se stolní lampou Canna!

Velmi žádaný kus Venkovská stolní lampa stativ černý 30 cm - Canna od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA můžete dostat aktuálně na našich stránkách extra se slevou! Momentálně v akci za 1 389 Kč.