Venkovská stolní lampa stativ bambus 30 cm – Canna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98428 Atraktivní poutač do vaší ložnice. Tato Canna je venkovská stolní lampa, vyrobená z... více informací »
Venkovská stolní lampa stativ bambus 30 cm - Canna
Značka: QAZQA
1 735 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98428 Atraktivní poutač do vaší ložnice. Tato Canna je venkovská stolní lampa, vyrobená z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98428
Atraktivní poutač do vaší ložnice. Tato Canna je venkovská stolní lampa, vyrobená z bambusu v kombinaci s ocelí. Světelný zdroj je v této lampě dobře viditelný, proto zvolte výrazný světelný zdroj! Doplňte jej světelným zdrojem s paticí E27 o výkonu až 40 Wattů. Otevřené bambusové stínidlo poskytuje krásný světelný efekt na stěně. Svítidlo má celkovou výšku 38 cm a průměr 28 cm. Předmět je dodáván s kabelem o maximální délce 190 cm. Tak si ho umístěte kam chcete! Může také sloužit jako příjemné náladové světlo ve vašem obývacím pokoji. Lampa je také stmívatelná externím stmívačem. Vyberte si tu správnou atmosféru s touto stolní lampou Canna!

Tento skvělý kus Venkovská stolní lampa stativ bambus 30 cm - Canna pocházející od značky QAZQA seženete již dnes za báječnou cenu! Nyní pořídíte jen za 1 735 Kč.