Venkovská stolní lampa bambusová 25 cm – Canna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103386 Tato Canna je venkovská stolní lampa vyrobená z bambusu v kombinaci s ocelí. Atraktivní... více informací »
Venkovská stolní lampa bambusová 25 cm - Canna
Značka: QAZQA
1 149 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103386 Tato Canna je venkovská stolní lampa vyrobená z bambusu v kombinaci s ocelí. Atraktivní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103386
Tato Canna je venkovská stolní lampa vyrobená z bambusu v kombinaci s ocelí. Atraktivní poutač ve vašem interiéru. Světelný zdroj je na této lampě jasně viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu! Doplňte jej světelným zdrojem s objímkou E27 maximálně 40 W (světelný zdroj není součástí dodávky). Otevřené bambusové stínidlo dodává vašemu prostoru příjemný světelný efekt. Lampa má celkovou výšku 23 cm a průměr 25 cm. To Canna dává pocit domova ve vašem obývacím pokoji, hale a ložnici. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Vyberte si tu správnou atmosféru s touto stolní lampou Canna!

Tento exkluzivní produkt Venkovská stolní lampa bambusová 25 cm - Canna od výrobce s dobrým jménem QAZQA je dostupný právě dnes trvale výhodně. Teď za akční cenu 1 149 Kč.