Venkovská stojací lampa dřevo se šedým odstínem – stativ

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 97712 Tento stativ je pevný jako dům a jeho štíhlý vzhled je naprosto vidět. Díky robustním detailům je... více informací »
Venkovská stojací lampa dřevo se šedým odstínem - stativ
Značka: Trio Leuchten
3 489 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 97712 Tento stativ je pevný jako dům a jeho štíhlý vzhled je naprosto vidět. Díky robustním detailům je...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 97712
Tento stativ je pevný jako dům a jeho štíhlý vzhled je naprosto vidět. Díky robustním detailům je minimalistický design obzvláště rafinovaný, což je dokonalá kombinace drsného a jemného. Tyto detaily dodávají lampě venkovský nádech, ale šedý odstín poskytuje ten nádech romantiky. Lampa má minimální výšku 100 cm a maximální výšku 144 cm. Stínidlo má průměr 44,5 cm a výšku 23 cm. Základna má průměr 70 cm. Šňůra má délku 200 cm. Lampu dokončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Máte místo pro stojací lampu Tripod?

Kvalitní a levný produkt Venkovská stojací lampa dřevo se šedým odstínem - stativ od značky se zárukou kvality Trio Leuchten lze získat teď za nejnižší cenu. Nyní získáte od 3 489 Kč.