Venkovská stojací lampa černá se dřevem 2-světlo – Dami

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103030 Venkovská stojací lampa Dami je příjemná 2lehká stojací lampa. Protože je šňůra zcela... více informací »
Venkovská stojací lampa černá se dřevem 2-světlo - Dami
Značka: QAZQA
1 205 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103030 Venkovská stojací lampa Dami je příjemná 2lehká stojací lampa. Protože je šňůra zcela...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103030
Venkovská stojací lampa Dami je příjemná 2lehká stojací lampa. Protože je šňůra zcela zkroucená kolem dřeva, získává hravý vzhled. Lampa je vyrobena z černé oceli s dřevem. Má výšku 164 cm, šířku 25 a délku 25,4 cm. Základna má průměr 25 cm a výšku 3,5 cm. Dami je dodáván včetně kabelu (180 cm) a zástrčky. Stojací lampu dokončíte dvěma světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo E27 (max. 10 W). Nezapomeňte si to také objednat! Vydejte se po krásném světelném zdroji s kouřem nebo jantarovým sklem, které dodá místnosti extra atmosférický pocit. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Dopřejte svému interiéru venkovský nádech a jděte na stojací lampu Dami! Tento levný produkt Venkovská stojací lampa černá se dřevem 2-světlo – Dami jde nakoupit bezprostředně tu na webu v rubrice stojaci lampy! Nyní můžete získat podobné produkty z této známé sekce ve výhodné akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA vám představuje top produkty.

Tento neodolatelný produkt Venkovská stojací lampa černá se dřevem 2-světlo - Dami pocházející od značky QAZQA máte možnost dostat v naší internetové nabídce opravdu levně. K sehnání zrovna v akci za 1 205 Kč.