Venkovská stojací lampa černá s ratanovým odstínem – Kata

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103453 Obohaťte svůj interiér o tuto stylovou stojací lampu! Elegantní design a černé okraje na... více informací »
Venkovská stojací lampa černá s ratanovým odstínem - Kata
Značka: QAZQA
1 835 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103453 Obohaťte svůj interiér o tuto stylovou stojací lampu! Elegantní design a černé okraje na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103453
Obohaťte svůj interiér o tuto stylovou stojací lampu! Elegantní design a černé okraje na kapotě dodávají této kapotě moderní vzhled. Ratanové stínění činí tuto lampu opravdu atraktivní, díky čemuž se světlo tiše distribuuje přes bílý vnitřní stínidlo. Lampa má výšku 165 cm a průměr 35 cm. Svítilna je dodávána s kabelem se zástrčkou (250). Doplňte lampu světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 25 W). Stojací lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. S touto stojací lampou máte jistotu, že váš obývací pokoj, ložnice nebo jídelna získá super atraktivní doplněk! Tak jděte na stojací lampu Kata!

Tento skvělý kus Venkovská stojací lampa černá s ratanovým odstínem - Kata od známého dodavatele QAZQA můžete pořídit na našich stránkách pořád výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 1 835 Kč.