Venkovská stojací lampa černá s ratanem – Treccia

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103767 Páni, jaká je krásná lampa Treccia! Jeho venkovský vzhled vytváří v domě útulnou... více informací »
Venkovská stojací lampa černá s ratanem - Treccia
Značka: Paul Neuhaus
3 559 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103767 Páni, jaká je krásná lampa Treccia! Jeho venkovský vzhled vytváří v domě útulnou...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103767
Páni, jaká je krásná lampa Treccia! Jeho venkovský vzhled vytváří v domě útulnou atmosféru. Stojací lampa je vyrobena z černé oceli s ratanem. Treccia má výšku 152 cm a průměr 39 cm. Stojací lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W). Vyberte si světelný zdroj, který také vypadá hezky, protože ho tak dobře vidíte. Oko také něco chce! Treccia je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou a je stmívatelná pomocí externího stmívače. Stojací lampa Treccia se perfektně hodí do ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře. Vzhledem k tomu, že stínidlo je z poloviny vyrobeno z ratanu a dělá zvlněný pohyb, získáte v místnosti hravý světelný efekt. Vneste do svého domova útulnost se stolní lampou Treccia!

Oblíbený a kvalitní produkt Venkovská stojací lampa černá s ratanem - Treccia od výrobce se skvělou pověstí Paul Neuhaus máte možnost koupit teď za skvělou cenu! Nyní za 3 559 Kč.