Venkovská nástěnná lampa černá se dřevem – Stronk

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103907 Hledáte atraktivní nástěnnou lampu? Tento Sprout je to, co hledáte! Roztomilé a přitom... více informací »
Venkovská nástěnná lampa černá se dřevem - Stronk
Značka: QAZQA
645 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103907 Hledáte atraktivní nástěnnou lampu? Tento Sprout je to, co hledáte! Roztomilé a přitom...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103907
Hledáte atraktivní nástěnnou lampu? Tento Sprout je to, co hledáte! Roztomilé a přitom venkovské zařízení. Nástěnná lampa je vyrobena ze dřeva s ocelí, ocel je dokončena v černé barvě. Má hloubku 17,5 cm, výšku 30 cm a délku 13,8 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm a průměr 9,7 cm. Ocelové stínidlo má průměr 13,8 cm a výšku 13,5 cm. Nástěnnou lampu doplníte světelným zdrojem s kováním E27 (max. 60 Watt). Ujistěte se, že si je objednáte samostatně. Pahýl je stmívatelný externím stmívačem, který není součástí dodávky. Udělejte si doma pohodlí s venkovskou nástěnnou lampou Stronk.

Kvalitní a žádaný produkt Venkovská nástěnná lampa černá se dřevem - Stronk značky QAZQA snadno získáte již dnes za parádní cenu! Nyní získáte od 645 Kč.