Venkovská bambusová závěsná lampa – Canna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98431 Atraktivní poutač doma! Tato Canna je venkovská závěsná lampa vyrobená z bambusu v... více informací »
Venkovská bambusová závěsná lampa - Canna
Značka: QAZQA
2 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98431 Atraktivní poutač doma! Tato Canna je venkovská závěsná lampa vyrobená z bambusu v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98431
Atraktivní poutač doma! Tato Canna je venkovská závěsná lampa vyrobená z bambusu v kombinaci s ocelí. Světelný zdroj je na této lampě jasně viditelný, proto si vyberte nápadnou verzi! Doplňte svůj Canna o světelný zdroj s výbojkou E27 až 40 Watt. Otevřené bambusové stínidlo poskytuje krásný světelný efekt na strop a stěnu. Tato závěsná lampa je výškově nastavitelná. Maximální výška 163 cm a minimálně 73 cm. Stropní deska má průměr 11,5 cm. Otevřené stínidlo má průměr 40 cm. Ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici může sloužit jako skutečná náladová lampa. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Vyberte si tu správnou atmosféru s tímto Canna!

Tento nejprodávanější produkt Venkovská bambusová závěsná lampa - Canna od výrobce s dlouholetou historií QAZQA jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce v akci. Teď za akční cenu 2 089 Kč.