Venkovní závěsná lampa bambusová IP44 včetně LED stmívače RGB – Maurice

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 104902 Dodejte své zahradě orientální atmosféru s touto bambusovou závěsnou lampou venku.... více informací »
Venkovní závěsná lampa bambusová IP44 včetně LED stmívače RGB - Maurice
Značka: Paul Neuhaus
3 452 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 104902 Dodejte své zahradě orientální atmosféru s touto bambusovou závěsnou lampou venku....

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 104902
Dodejte své zahradě orientální atmosféru s touto bambusovou závěsnou lampou venku. RGB LED osvětlení lze nastavit na teplé bílé, červené, zelené nebo modré světlo. Snadné ovládání pomocí dodaného dálkového ovladače. Má výšku 36 cm a šířku 42 cm. Lampa je dodávána s (nevyměnitelnými) diodami LED, dálkovým ovladačem pro ovládání RGB a stmívačem. Závěsná lampa je odolná proti stříkající vodě s hodnotou IP IP44. Lampa má napájení USB. Zavěste Maurice na střechu a udělejte si ji na terase mimořádně útulnou! Tento kvalitní a levný výrobek máte možnost sehnat rovněž na stránkách umístěný v rubrice venkovni zavesna svitidla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kousky ve zmíněné kategorii ve slevě! Významný výrobce Paul Neuhaus dlouhodobě prodává top výrobky. za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další prověřené zboží značky Paul Neuhaus. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Venkovní závěsná lampa bambusová IP44 včetně LED stmívače RGB - Maurice od spolehlivého výrobce Paul Neuhaus snadno pořídíte momentálně na webu ve slevě! Teď v akci 3 452 Kč.