Venkovní stojací lampa bambusová IP44 vč. LED RGBW – Mart Maurice

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104908 S touto bambusovou stojací lampou vytvoříte během chvilky orientální atmosféru. Robustní... více informací »
Venkovní stojací lampa bambusová IP44 vč. LED RGBW - Mart Maurice
Značka: QAZQA
6 115 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104908 S touto bambusovou stojací lampou vytvoříte během chvilky orientální atmosféru. Robustní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104908
S touto bambusovou stojací lampou vytvoříte během chvilky orientální atmosféru. Robustní černá ocel ladí s přírodním bambusovým odstínem. Stojací lampa má hodnotu IP44 a je proto odolná proti stříkající vodě. Je 170 cm vysoký, 70 cm dlouhý a 40 cm široký. Dodává se se světelným zdrojem, který je zcela připraven k použití. Světelný zdroj má také funkci RGBW, kde můžete upravit barvy světla. Barvu světla můžete změnit z červené, zelené, modré na teplou bílou. S 3 000 Kelviny poskytuje teplé bílé světlo a se 180 lumeny je skutečnou náladovou lampou. Nepotřebujete připojení k napájení, protože magnetický zdroj světla lze snadno nabíjet pomocí přiloženého nabíjecího kabelu. Lampu lze také stmívat pomocí externího stmívače (není součástí dodávky).

Tento neodolatelný produkt Venkovní stojací lampa bambusová IP44 vč. LED RGBW - Mart Maurice od skvělého výrobce QAZQA můžete koupit právě teď v nabídce levně. Nyní nakoupíte za 6 115 Kč.