Venkovní sloupek hnědý 80 cm IP44 – Jason

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 104592 Hledáte stylové venkovní svítidlo? Jason je jedním z nich! Jeho rezavě hnědá... více informací »
Venkovní sloupek hnědý 80 cm IP44 - Jason
Značka: Trio Leuchten
3 709 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 104592 Hledáte stylové venkovní svítidlo? Jason je jedním z nich! Jeho rezavě hnědá...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 104592
Hledáte stylové venkovní svítidlo? Jason je jedním z nich! Jeho rezavě hnědá barva mu dodává industriální vzhled. Venkovní svítidlo je vyrobeno ze dřeva s ocelí a povrchově upraveno v rezavě hnědé s šedou. Má výšku 80 cm, délku 14 cm a šířku 14 cm. Jason doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 max. 60 Watt. Nezapomeňte si je objednat samostatně. Vzhledem k hodnotě IP krytí IP44 je venkovní sloup odolný proti stříkající vodě. Perfektní vedle vchodových dveří, na terasu nebo vedle zahradního domku. Vytvořte ve své zahradě více atmosféry se stojacím venkovním svítidlem Jason. Hodně oblíbený produkt Venkovní sloupek hnědý 80 cm IP44 – můžete sehnat právě teď tady na stránkách v populární rubrice venkovni stojaci lampy! Vyhledejte si zcela nové produkty z naší kategorie za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více skvělých kousků od značky Trio Leuchten. Najdete je níže na této stránce.

Tento zlevněný produkt Venkovní sloupek hnědý 80 cm IP44 - Jason od společnosti s předním postavením na trhu Trio Leuchten lze pořídit online za parádní cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 709 Kč.