Venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli světlo-tma – Mira

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93908 Tato elegantní nástěnná lampa Mira je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z vysoce... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli světlo-tma - Mira
Značka: QAZQA
865 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93908 Tato elegantní nástěnná lampa Mira je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z vysoce...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93908
Tato elegantní nástěnná lampa Mira je vysoce kvalitní venkovní lampa vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli a mléčného skla. Tato venkovní nástěnná lampa má krásný, moderní a elegantní design. Lampa propouští krásné světlo dole a nahoře a je vybavena opálovým sklem, které poskytuje velmi pěkný efekt. Tuto nástěnnou lampu lze snadno připojit k napětí 230 V. S krytím IP44 je navržen proti dešti, a proto je extrémně vhodný pro venkovní použití. Kromě toho je tato lampa velmi krásná, lampa je také velmi praktická. Má snímač LUX světlo-tma; venkovní lampa se rozsvítí, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Super šikovný! Lampa má hloubku 10 cm, výšku 15,5 cm a šířku 13,5 cm. Má velké svítidlo E27 a je dodáváno bez světelného zdroje, proto si jej objednejte (max. 60 Watt). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Nástěnná lampa Mira je dokonalým doplňkem vaší fasády!
Akční a ve slevě produkt Venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli světlo-tma – Mira můžete nakoupit bezprostředně na stránkách v oblíbené sekci venkovni nastenne svetlo! Máme pro vás skvělé zboží z této známé rubriky za příznivou cenu. Tato vyjímečná značka QAZQA dlouhodobě vyrábí top produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli světlo-tma - Mira od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA máte možnost najít právě teď u nás za zcela nejnižší cenu! Nyní získáte od 865 Kč.