Venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli IP44 s detektorem pohybu – Sfera

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97463 Robustní a jednoduché moderní venkovní nástěnné svítidlo z oceli s opálovým stínidlem.... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli IP44 s detektorem pohybu - Sfera
Značka: QAZQA
949 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97463 Robustní a jednoduché moderní venkovní nástěnné svítidlo z oceli s opálovým stínidlem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97463
Robustní a jednoduché moderní venkovní nástěnné svítidlo z oceli s opálovým stínidlem. Sfera je silná a odolná, takže je ideální nástěnnou lampou do jakékoli oblasti vaší zahrady nebo venkovního prostoru k vytvoření atmosféry. Má detektor pohybu, který detekuje pohyb. Například se zapne, když se přiblížíte, nebo okamžitě vystraší nezvané hosty. Šikovné světlo! Tato nástěnná lampa je kompaktní velikosti, má celkovou výšku 38 cm a průměr 25 cm. Svítidlo má krytí IP44, takže je ideální pro použití venku nebo v koupelně. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Osvětlete svou vnější stěnu pomocí Sfera!

Velmi žádaný produkt Venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli IP44 s detektorem pohybu - Sfera od dodavatele s dobrým jménem QAZQA jednoduše můžete získat zrovna až neuvěřitelně levně! Produkt momentálně prodáváme za 949 Kč.