Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 se senzorem světlo-tma – Solo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93923 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem z nerezové... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 se senzorem světlo-tma - Solo
Značka: QAZQA
839 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93923 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem z nerezové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93923
Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem z nerezové oceli a vybavená senzorem světla a tmy. Má snímač LUX světlo-tma (snímač soumraku); venkovní lampa se rozsvítí, když se setmí, a zhasne, když se znovu rozsvítí. Super šikovný! Světlo z této lampy vyzařuje dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 10,7 cm a výšku 15 cm. Montážní deska má délku 15 cm a šířku 6,8 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 35 Watt). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato nástěnná lampa Solo má krásný, moderní a elegantní design.
Tento designový kousek Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 se máte možnost nakoupit nyní tu na webu v sekci venkovni nastenne svetlo! Pořiďte si ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! Tento vyjímečný výrobce QAZQA má top produkty. Vždyť to vidíte sami!

Unikátní a žádaný výrobek Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 se senzorem světlo-tma - Solo od přední značky QAZQA jde koupit na našich stránkách se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 839 Kč.