Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 s pohybovým senzorem – Solo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93921 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem z nerezové... více informací »
Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 s pohybovým senzorem - Solo
Značka: QAZQA
1 005 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93921 Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem z nerezové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93921
Tato nástěnná lampa Duo je superfunkční venkovní lampa s elegantním designem z nerezové oceli a vybavená snímačem pohybu. Už nemusíte hledat klíče od domu ve tmě. Solo bude reagovat na pohyby rozsvícením světel. Světlo z této lampy vyzařuje dolů. To dává krásný efekt na zeď. S hodnotou IP IP44 vydrží tato nástěnná lampa déšť. Je také snadné se připojit k 230 voltům. Lampa má hloubku 10,5 cm a výšku 14,8 cm. Montážní deska má délku 14,8 cm a šířku 6,7 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 35 Watt). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato nástěnná lampa Solo má krásný, moderní a elegantní design.

Ve slevě tento kousek Venkovní nástěnné svítidlo ocel IP44 s pohybovým senzorem - Solo od značky s dobrým jménem QAZQA jde pořídit zrovna dneska za zcela nejnižší cenu! Aktuálně za 1 005 Kč.